FAQ

wypożyczalni samochodów

BJ Rent

Przewiń w dół

Najczęściej zadawane pytania:

To Proste!! Zapraszamy na naszą stronę internetową bjrent.pl w Zakładce Wynajem znajduje się nasza flota wraz z danymi technicznymi samochodu, kalendarz gdzie widoczne są dostępne terminy najmu auta oraz z podanymi cenami na wynajem krótko, średnio, długo terminowy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej bjrent.pl gdzie w zakładce Regulamin są wszystkie informacje tj. zakres ubezpieczenia pojazdu, warunki najmu, warunki dotyczące zapłaty za najem auta, serwisów przeglądów napraw itd.

W Zakładce Wynajem jest dostępna nasza flota, po zapoznaniu się z nią i wybraniu auta na swoje potrzeby wybieramy datę najmu auta pod warunkiem że auto jest dostępne w tym czasie o czym mówi nam kalendarz na którym widoczna jest dostępność auta w wybranych dniach, następnie przechodzimy do rezerwacji i płatności i przekazaniu danych osoby wynajmującej auto. Oczywiście wystawiamy Faktury Vat 23%

Przy rezerwacji auta są dwie metody płatności payu-przelew online lub tradycyjny przelew bankowy, rezerwacja jest ważna po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Oczywiście jeżeli ktoś nie ma możliwości płatności online może dokonać zapłaty w siedzibie firmy gotówką.

Oczywiście wystawiamy Faktury Vat 23%.

Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom Klienta dlatego prosimy o taką informację wcześniej by obydwie strony ustaliły dokładnie dzień, porę dnia godzinę odbioru auta- w tym przypadku prosimy o kontakt telefoniczny.

Owszem nasze auta są ubezpieczone i mogą poruszać się po krajach Unii Europejskiej z Wyjątkiem Krajów Bliskiego Wschodu i innych o których mowa w Regulaminie w Punkcie § 3 Podpunkt 2.

Nie wprowadzamy limitu kilometrów ponieważ nasze auta są nowe, w pełni sprawne i rozumiemy potrzeby klienta.

Oczywiście w siedzibie w Firmy BJRENT w godzinach pracy lub poza nimi po uprzednim kontakcie telefonicznym.

W ustalonym czasie klient przybywa po auto gdzie komisyjnie wraz z Przedstawicielem Firmy dokonuje się oględzin auta by uniknąć nie komfortowych sytuacji dla obydwu stron, jest spisywana umowa najmu na której znajduje się również regulamin najmu auta, przekazywane są kluczyki, dowód rejestracyjny oraz Polisa Ubezpieczeniowa. Przy zdaniu auta dokonuje się protokołu zdania auta, przekazuje się Przedstawicielowi auta kluczyki, dowód rejestracyjny oraz Polisę Ubezpieczeniową.

Owszem wymagamy kaucji w wysokości 1000zł brutto na poczet ewentualnych wypadków drogowych, kar za nie przestrzeganie regulaminu itd.

Nie zwłocznie powiadomić Przedstawiciela firmy Telefonicznie który przekaże Państwu jak należy postępować w danej sytuacji.

Nasze auta są przekazywane w pełni sprawne, z odpowiednimi poziomami płynu chłodzącego, hamulcowego, poziomu oleju oraz odpowiednim ciśnieniem w oponach itd. dlatego wymagane jest by klient dbał o te szczegóły, więcej informacji w Regulaminie w § 3

Każdorazowo przedłużenie najmu o więcej niż godzinę wymaga kontaktu z Wynajmującym oraz jego akceptację i może spowodować naliczenie opłaty jak za kolejną dobę, zgodnie z cennikiem Wynajmującego. Przedłużenie możliwe jest pod warunkiem dostępności danego pojazdu oraz wymaga dodatkowej płatności.